Fashion Model

ניתוחי פנים

 
Woman at the Beach

ניתוח הרמת פנים  (facelift)

ניתוח אסתטי שמטרתו להרים את הפנים ואת הצוואר.

הניתוח מתבצע בהרדמה כללית על ידי חתכים נסתרים שאינם נראים לעין באזור הפאה, בחלק הקדמי ומאחורי האוזן. מטרת הניתוח היא להחזיר מראה רענן וצעיר לאזור הפנים ולבטל את המראה הנפול והעייף של מרכז הפנים באזור הלחיים, צדי הפה, הצוואר וקו הלסת.

הניתוח משפר את הצניחה של הרקמות העמוקות (שרירים ושומן) והעור העודף מעליהם עובר הסרה מדויקת תוך הקפדה על מראה טבעי ולא מנותח. בשיחת היעוץ ד״ר וייס יסביר על הטכניקה הניתוחית והטיפול המתאים והנכון ביותר עבורך.

מתיחת צוואר

כפלים וקמטוטים על העור הינם חלק בלתי נפרד מתהליך ההתבגרות של הגוף. הרפיון והעודף יוצרים מראה של מלאות באזור הצוואר ולפעמים, ביחד עם עודף שומן, גורמים למצב של "סנטר כפול". ניתוח למתיחת הצוואר, שלרוב משולב עם ניתוח הרמת פנים (פייסליפט), מאפשר יצירת מראה מהודק יותר עם זווית משופרת של קו הלסת.

 

בשיחת היעוץ ד״ר וייס יסביר על הטכניקה הניתוחית והטיפול המתאים והנכון ביותר עבורך. לעתים קיים צורך בשילוב מספר טכניקות כדי לשפר את מראה פני השטח של הצוואר, כגון שילוב של פילינג או הזרקות חומצה היאלורונית.

Neck
 
Model's Lower Face

סנטר

הסנטר חיוני ליצירת פרופורציה סימטרית של הפנים. יש כאלה שנולדו עם סנטר שטוח או קטן בעוד אחרים נולדו עם סנטר בולט. בניתוח ניתן לעצב את הסנטר באמצעות הגדלתו או הקטנתו כדי להתאימו למבנה הפנים של המטופל באופן אישי.

 

הניתוח מתבצע על ידי הגדלה באמצעות החדרה של שתל סיליקון מותאם אישית במידה ויש צורך בהגדלה או קידום של הסנטר. במקרים בהם הסנטר בולט, יש צורך בקיצורו על ידי שיוף העצם.

שיפור מראה הסנטר מתבצע לרוב במהלך ניתוח אף לקבלת פרופיל אסתטי טבעי ופרופורציונלי יותר.

 

הניתוח מתבצע בהרדמה כללית או תחת סדציה (טשטוש) בשילוב עם הרדמה מקומית.

 

ניתוח עפעפיים עליונים

במהלך השנים קפלי העור בעפעפיים העליונים הופכים רפויים ומיותרים ועלולים לעתים לכסות את העין עד קו הריסים ומעבר לכך. עפעפיים נפולים גורמים למראה "עייף" ולעין סגורה, שמלווה בתחושת כובד. הדבר עשוי להפריע בחיי היומיום מבחינה אסתטית וגם מבחינה תפקודית (פגיעה בשדות הראייה).

במהלך הניתוח ד״ר וייס מבצע חתך מינימלי ומוסתר בקפלים הטבעיים של העפעפיים ומסיר את עודפי העור, המכסים את העין, תוך שמירה על מראה טבעי ויצירת מראה פתוח, צעיר ורענן. 

פעולה זו יכולה להתבצע תחת הרדמה מקומית, סדציה (טשטוש) או הרדמה כללית.

לפעמים פעולה זו מתבצעת יחד עם ניתוחי פנים אחרים כגון: מתיחת פנים, צוואר, ועפעפיים תחתונים.

Long Lashes
 
ניתוח עפעפיים תחתונים

ניתוח עפעפיים תחתונים

ניתוח המיועד לשפר את מראה "השקיות" מתחת לעיניים, לטפל ולשפר את המראה העייף והמבוגר. "שקיות" אלה הן מצבורי שומן עודף, שמופיעות כתוצאה ממבנה אנטומי או תופעה שמחמירה עם הגיל. לעיתים במהלך הניתוח מתבצעת הסרה של עודפי עור מהעפעף התחתון. ישנם מקרים בהם המטופל יצטרך בשלב מאוחר יותר השלמה של טיפולים לא ניתוחיים (כגון פילינג עדין, בוטוקס, הזרקה של חומצה היאלורונית) באזור כדי לקבל  תוצאה מושלמת והרמונית יותר. 

בשיחת הייעוץ ד״ר וייס יסביר על הטכניקה הניתוחית והטיפול המתאים והנכון ביותר עבורך. פעולה זו יכולה להתבצע תחת סדציה (טשטוש) או הרדמה כללית.

לרוב, פעולה זו מתבצעת יחד עם ניתוחי פנים אחרים כגון: מתיחת פנים, צוואר, עפעפיים עליונים.

 

הרמת גבות

גבות נפולות יכולות להעיד על עייפות, עצבות ועצבנות. במהלך השנים נוצר מצב של ״צניחת הגבות״. בניתוח הרמת גבות, ד״ר וייס ממקם את הגבות בגובה המתאים למבנה הפנים של המטופל/ת. הניתוח, שמתבצע בטשטוש או בהרדמה כללית, משפר באופן משמעותי את מראה אזור העיניים ומחזיר למטופל מראה צעיר, טבעי ורענן.

הגבות מורמות למקומן הטבעי, והמראה העייף נעלם. במהלך פגישת הייעוץ עם ד"ר וייס תוסבר הטכניקה הנכונה והטובה ביותר עבורך.

לפעמים פעולה זו מתבצעת יחד עם ניתוחי פנים אחרים כגון: מתיחת פנים, צוואר, עפעפיים תחתונים ועליונים.

הרמת גבות
 
הצמדת אוזניים

הצמדת אוזניים

קיימים מצבים בהם האוזן אינה מתפתחת בצורה אסתטית, האוזניים יכולות להיות בולטות ו/או מקופלות ואי-סמטריות.

הדבר עלול לפגוע בביטחון העצמי. מרבית האנשים שסובלים מכך ידעו להסתיר את אזניהם על ידי תסרוקות המסוות אזור זה.

במהלך הניתוח מוצמדות האוזניים לראש באופן ההולם את מבנה הפנים של המטופל/ת. הניתוח מתבצע באמצעות חתך מאחורי האוזן, במקום נסתר ומוצנע, המאפשר עיצוב מחדש של צורת האוזן וקירוב האפרכסות אל הראש. הניתוח מתאים לנערים ולנערות כמו גם לגברים ולנשים ומתבצע בטשטוש או בהרדמה כללית בהתאם לגיל המטופל. ניתוח זה ניתן לבצע החל מגיל 6.

 

הרמת שפה (lip lift)

במקרים בהם המרחק בין בסיס האף לשפה העליונה ארוך וגורם לאובדן פרופורציות אסתטיות של הפנים, השפתיים הופכות להיות דקיקות ושקועות ועלולות להשפיע על מראה הפנים כולו (לעומת זאת תופעה זו יכולה להופיע בחלוף השנים כאשר המרחק מתארך).

בהליך של הרמת שפתיים, מקצרים את המרחק שבין השפה לבין בסיס הנחיריים על ידי חתך זעיר בבסיס האף. הרמת השפה מקצרת את המרחק, מגלגלת את השפה כלפי חוץ ומאפשרת מראה אסתטי ומאוזן יותר של הפנים.

 

לפעמים יש צורך לשלב, נוסף לניתוח זה, הזרקה של חומצה היאלורונית בשלב מאוחר יותר כדי לקבל מראה שפה צעיר מלא ואסתטי.

Serious Model
 
Young Model

הזרקת שומן 

במקרה וקיים חוסר נפח באזורים שונים של הפנים, ניתן למלא את החוסרים בעזרת שומן עצמי, מתוך מצבור השומן של הגוף.

בהליך מסוג זה, ד"ר וייס מבצע שאיבה של כמות שומן מספקת מאזור מסוים בגוף, כגון הבטן, מעבד אותו ולאחר מכן מבצע הזרקה מחדש לאזורי הפנים אשר קיים בהם חוסר נפח. נוסף להחדרת נפח, הזרקת שומן עצמי משפרת את איכות העור ומחזירה לפנים מראה צעיר ורענן.

 

ניתוח הסרת שומות ונגעים בפנים 

שומות יוצרות מראה ייחודי, אך לעתים הן אינן אסתטיות. ניתוח הסרת שומות מתבצע בקליניקה תחת הרדמה מקומית. הסרת שומה אורכת מספר דקות. ד"ר וייס מבצע את ההליך באמצעות טכנולוגיות ושיטות מיוחדות, המאפשרות יצירה מינימלית של צלקות.

 

תהליך הריפוי של הסרת שומות נמשך כשבוע ואינו מלווה בכאבים. בחלק מהמקרים יש צורך בשליחת הנגע לבדיקה פתולוגית.

ניתוח הסרת שומות ונגעים בפנים