הגדלת חזה

ניתוחי חזה

הגדלת חזה

הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה הוא אחד מהניתוחים הפלסטיים האסתטיים הנפוצים ביותר בעולם. הניתוח מיועד לנשים בעלות חזה קטן, או לכאלה שאינן מרוצות מגודל וצורת החזה שלהן ומעוניינות להוסיף נפח.

את הניתוח ניתן לבצע מגיל 18-17 ומעלה ובמהלכו מגדילים את נפח השד באמצעות החדרה של שתלי סיליקון מעל לשריר החזה או מתחתיו. קיימים מקרים בהם ניתן להגדיל את נפח החזה בעזרת שומן עצמי או לבצע הגדלת שד היברידית המשלבת שתל סיליקון בתוספת שומן עצמי. למרות זאת, רוב הגדלות החזה מתבצעות עם שתלי סיליקון בגדלים שונים, בגבהים שונים ובעלי צמיגות שונה. ההחלטה הרפואית והאסתטית היא להתאים את נפח השד ואת צורת השתל למבנה הגוף ולרצון המטופלת באופן אישי. בפגישת הייעוץ, ד"ר וייס מבצע מדידות והדמיה בעזרת חזייה ושתלי הדמיה מיוחדים, כך שהמטופלת יכולה להרגיש, לראות ולבחור את גודל החזה בו היא מעוניינת.

ד"ר וייס משתמש בשתלי הסיליקון המתקדמים והאיכותיים ביותר הקיימים בשוק.

בשיחת היעוץ ד״ר וייס ישוחח איתך ויסביר על הטכניקה הניתוחית והשתל המתאים והנכון ביותר עבורךבמסגרת ניתוח בשיטת HC (הוֹט קוּטוּר) השיטה הניתוחית של ד"ר וייס- ניתוח פלסטי שמותאם באופן אישי לכל מטופל/ת.

 
 

הרמת חזה

"צניחת שד" היא תופעה בה עור החזה נפול ושמוט, בעיקר לאחר התפתחות השד עם הגיל, השפעות של הנקות והריונות או ירידה במשקל. מטרת הניתוח היא לעצב את מראה השד והמעטפת שלו, להרים את מיקום הפטמה והשד הנפול למקום גבוה ואסתטי יותר מבלי להקטין או להגדיל את גודל השד.

 

הניתוח מתאים לנשים שאוהבות את נפח השד שלהן בחזייה אך לא את צורתו כאשר הוא אינו בחזייה. הניתוח מתבצע בהרדמה כללית בחדר ניתוח בעזרת חתכים סביב הפטמה ולאורך השד. זהו ניתוח עם החלמה קלה יחסית, עם רמת כאב נמוכה ונסבלת. הניתוח מתבצע בהתאמה אישית למבנה הגוף ולרצונות המטופלת תוך הקפדה על מראה טבעי. 

הרמת חזה
 
New Bra

הקטנת חזה

שדיים גדולים עשויים להפריע מבחינה אסתטית, מבחינה פיזית ואף פסיכולוגית. חזה גדול וכבד עלול לגרום לכאבי גב, כתפיים וצוואר, תגובות עוריות בקפלים של השדיים, והפרעה חברתית. נוסף לכך, ישנן מטופלות המציינות שהן מתקשות לבצע פעילות ספורטיבית בעקבות החזה הגדול.

ניתוח הקטנת שדיים מתבצע לרוב החל מגיל 18-17 עם סיום התפתחות השד, ומתאים לנשים שמעוניינת להקטין את נפח השד.  בניתוח מסיר ד"ר וייס חלק מרקמת השד ומעודפי העור שעוטפים אותו, משנה את מיקום הפטמה למקום גבוה יותר ומרים את החזה (כלומר, ניתוח הקטנת חזה מכיל בתוכו הרמה של החזה).

לאחר הניתוח השד נראה קטן ״ואסוף״ יותר בהתאמה לפרופורציות הגוף. בשיחת היעוץ ד״ר וייס יסביר על הטכניקה הניתוחית, מהלך ההחלמה, הסיבוכים שעלולים להיגרם והגודל הנכון ביותר עבורך. הניתוח מתבצע בשיטת HC (הוֹט קוּטוּר) - השיטה הניתוחית של ד"ר וייס- ניתוח פלסטי המותאם באופן אישי לכל מטופל/ת.

הרמה והגדלת חזה

ניתוח להרמה והגדלת חזה מתאים לנשים המעוניינות בחזה מורם וגדול יותר. מצב של חזה מרוקן ונפול יכול להיות טבעי והתפתחותי העוד שאצל חלק מהנשים מדובר בתוצאה של הנקות ו/או ירידה במשקל. במידה שהמטופלת רוצה להחזיר את המלאות בחלק העליון של השד ולהנות ממראה צעיר וזקור יותר, היא תצטרך לעבור ניתוח להרמת חזה והחדרה של שתל סיליקון. בחלק מהמקרים ניתן לבצע הרמה של השד והזרקה של שומן עצמי לצורך החדרה של נפח.

 

הניתוח מתאים בעיקר לנשים שסיימו את תקופת הילודה ובניית התא המשפחתי. ד"ר וייס מבצע ניתוח מסוג זה בשיטת HC (הוֹט קוּטוּר ) השיטה הניתוחית של ד"ר וייס- ניתוח פלסטי שמותאם באופן אישי לפרופורציות של כל מטופל/ת.

Swimsuit Model
 
 
הגדלת חזה עם שומן עצמי

הגדלת חזה עם שומן עצמי

מטופלת שמעוניינת להגדיל את נפח החזה, תוכל לבצע ניתוח להגדלת חזה עם שומן עצמי. הניתוח ניתן לביצוע בנשים שמבנה השד שלהן מתאים לפעולה זו ויש להן אזורים תורמים שניתן לקחת מהם מספיק נפח שומן לצורך ההשתלה.

 

בחדר הניתוח, ד"ר וייס שואב שומן מהמטופלת ממקומות בהם נמצא עודף, לדוגמה: מותניים, ירכיים וסביב העכוז. השומן עובר עיבוד והכנה להזרקה לתוך השדיים לצורך הגדלת הנפח. יש לציין שבשיטה זו קיימות יתרונות וחסרונות: נדרש אזור בעל מספיק שומן ממנו אפשר לקחת, ולעתים יש לחזור על הפעולה (כלומר ניתוח נוסף) כדי להגדיל את הנפח, משום שחלק מהשומן נספג בחזרה בגוף.

 

החלפת שתלים

מטופלת שעברה הגדלה או הגדלה והרמה עם שתלי סיליקון תצטרך לעבור ניתוח שד נוסף לצורך החלפת השתלים. במידה שעברו מספר שנים מהפרוצדורה או שהתגלה קרע או דלף של השתל, מומלץ להחליף את השתלים. ד"ר וייס יציג בפני המטופלת את סוגי השתלים והאפשרויות הקיימות.

 

במהלך הניתוח ניתן לשלב החלפה לאותו הגודל והסוג, להגדיל או להקטין במידת הרצון והצורך. ד"ר וייס משתמש בשתלי הסיליקון המתקדמים והחדישים ביותר שקיימים בשוק.

החלפת שתלים
הוצאת שתלים

הוצאת שתלים

הסרת שתלים מהשדיים היא הליך שנשים רבות בוחרות בו ממגוון סיבות אישיות או רפואיות.

הסיבות הרפואיות כוללות: התקשות קופסית, כאבים בשד, עיוות ושינוי צורת השד, קרע ודלף של השתלים.

 

ישנן נשים שלא סובלות מבעיה רפואית אך מעוניינות בכל זאת להסיר את השתלים לחלוטין.

ד״ר וייס מבצע הליך הסרה של השתלים בצורה בטוחה, יסודית עם מינימום כאבים לאחר הניתוח.