מתיחת בטן והסרת עודפי עור

ניתוחי גוף

 
מתיחת בטן והסרת עודפי עור

מתיחת בטן והסרת עודפי עור

הריונות, לידות, הנקה, שינויים במשקל הגוף ואפילו גנטיקה, משפיעים על מראה הבטן ודלדול העור שלה. רפיון שריר דופן הבטן (דיאסטזיס) מביא למראה תפוח ומדולדל אותו ניתן לתקן באמצעות ניתוח. בהליך זה מסיר ד"ר וייס עודפי עור ומצבורי שומן מהבטן התחתונה ומותח את הבטן כלפי מטה כך שהצלקת הניתוחית תהיה ממוקמת נמוך מתחת לקו התחתונים/בגד הים.

 

בניתוח מתבצעת לרוב הצמדה של השרירים והתוצאה תהיה מתוחה ואטרקטיבית. ברוב המקרים, לניתוח זה מתווספת שאיבת שומן כחלק מחיטוב הגוף.

שאיבת שומן וחיטוב הגוף

שאיבת שומן היא אחת מהפרוצדורות הפלסטיות הפופולריות ביותר. פרוצדורה זו מאפשרת להסיר מצבורי שומן מהמותניים, מהירכיים, מהבטן התחתונה, מהחזה, מצידי החזה, מהגב ומהישבן. ד"ר וייס מבצע שאיבות שומן באמצעות המכשור והטכנולוגיות המתקדמות ביותר. התוצאה היא גוף מעוצב וחטוב. בחלק מהמקרים, ניתן להשתיל מחדש את השומן שנשאב מהמטופלת לצורך החדרת נפחים באזורים חסרים כגון ישבן או שדיים.

שאיבת שומן וחיטוב הגוף
 
מאמי מייקאובר

מאמי מייקאובר (mommy makeover)

הליך כירורגי שמתאים לנשים שסיימו את הקמת התא המשפחתי ואת תקופת הלידות, ומעוניינות להשיב את מבנה הגוף למצב חטוב ואסתטי יותר. הטיפול משלב ניתוח של מספר אזורים תחת הרדמה והחלמה אחת.

בהליך זה ניתן לשלב מספר אזורים בגוף, למשל: ניתוח חזה וניתוח מתיחת בטן, שאיבת שומן מהמותניים ומהירכיים ומתיחת בטן או כל שילוב של מספר אזורי ניתוח.  ההחלמה אורכת בין 2 – 4 שבועות והתוצאות מתקבלות לאחר זמן קצר.

 

לינק לכתבה ב"מאקו"

 

עיצוב ישבן

ניתוח פופולרי שצובר תאוצה בעולם, הנקרא BBL (Brazilian Butt Lift). במסגרת הניתוח מבצע ד"ר וייס שאיבת שומן סביב העכוז והירכיים כדי להעניק לו מראה אגסי ועגול יותר.

 

נוסף לכך מתבצעת השתלת שומן באזורים בהם קיימים שקעים וחוסרים.

עיצוב ישבן
 
תיקון גינקומסטיה

תיקון גינקומסטיה
(שד עודף בגבר)

נוכחות רקמת שד עודפת, עשויה לגרום לחזה גברי להיראות נשי. ייתכן שמצבור שומן ומצבור רקמה בלוטית, רקמת שד, יופיעו בגילאי ההתבגרות 16-15 בקרב גברים.

 

בניתוח זה, אותו ניתן לבצע החל מגיל 17, מבצעים הסרה של רקמת השד העודפת בטכניקות של שאיבה עם מינימום צלקות. הניתוח מתבצע בהרדמה כללית.

 

ניתוח אסתטי ווגינאלי 

ניתוח שצבר בשנים האחרונות פופולאריות בעולם וכיום נשים רבות פונות לשיפור מראה האזור האינטימי. שלושת הניתוחים הפופולאריים באזור זה הם: הסרה של עודפי עור בולטים ולא אסתטיים של הלביה מיינורה (שפתיים קטנות), שיפור מראה הלבייה מייגורה (שפתיים גדולות) והצרת נרתיק. אזור טיפול נוסף שניתן לשפר הוא האזור מעל איבר המין שלפעמים מלא ובולט. ניתן לבצע שאיבה והשטחה של אזור זה.

ניתוח אסתטי ווגינאלי