אודות

ד"ר איתם וייס רופא מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל מרפאה פרטית בתל אביב. רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים מאיר בכפר סבא וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית.

ד"ר וייס מומחה בניתוחי אף, ניתוחי פנים, שדיים, ניתוחים לעיצוב הגוף וטיפולים אסתטיים.ד״ר וייס סיים את לימודי הרפואה בהצטיינות יתרה וכמצטיין דיקן. את הסטאז׳ עשה בבית חולים מאיר, ולאחר מכן התמחה במחלקה לכירורגיה כללית בבית החולים. ד״ר וייס התמחה מספר שנים במחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות בבית חולים סורוקה, וסיים את ההתמחות בכירורגיה פלסטית בבית חולים מאיר.

ד"ר איתם וייס
דר איתם וייס

כיום, ד״ר וייס הוא רופא מנתח פלסטי בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים מאיר, מבצע ניתוחים בתחום שחזורי פנים לאחר תאונות וגידולים בעור, ניתוחים לעיצוב הגוף לאחר ירידה במשקל.

 

ד״ר וייס משתתף באופן פעיל בכנסים בינלאומיים ומוזמן להרצות בהם בתחום הכירורגיה הפלסטית. נוסף לכך, הוא מרצה ומעביר הדרכות וסדנאות בתחום הזרקות של חומרי מילוי ובוטוקס.

 

מדי שנה, ד״ר וייס שוהה במיאמי, פלורידה, שם משתתף בניתוחים אסתטיים ומתלווה למנתחים פלסטיים מהטובים בעולם. ד״ר וייס התמקצע בשיטות ובטכניקות המתקדמות ביותר בתחום הניתוחים הפלסטיים והטיפולים האסתטיים.

אני מאמין

"לא קיים ניתוח אחד שמתאים לכולם. כל טיפול מותאם אישית (custom made) לנתונים הפיזיולוגיים של המטופל ודורש התאמה אישית וטבעית למבנה הגוף והפנים מבחינה פרופורציונלית.

אני מאמין ביחס אישי ובחיבור בין מנתח למטופל. אני מאמין באיכות אשר באה לידי ביטוי בטכנולוגיות העדכניות ביותר ושימוש בחומרים הטובים והמתקדמים ביותר. הדבר החשוב ביותר עבורי הוא שכל מטופל יצא מאושר מחדר הניתוח ויאהב להסתכל על עצמו במראה. זה מה שנותן לי את הסיפוק וזה מה שמנחה אותי בכל יום כשאני נכנס לבית החולים ולקליניקה".

TBS_4636-Edit.jpg