הגדלת חזה

ניתוחי הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה הוא אחד מהניתוחים הפלסטיים האסתטיים הנפוצים ביותר בעולם והנפוץ ביותר בישראל בשנים האחרונות.

ניתוח זה מיועד לנשים אשר רוצות לשפר את מראה החזה שלהן, לאו דווקא מבחינת הגודל, אלא גם במקרים של חזה א-סימטרי או במקרים של חזה שנראה "מרוקן" בעקבות הריונות והנקות.

ניתן לבצע את הניתוח החל מגיל 17-18 וזאת לאחר שהושלמה ההתפתחות המינית.

WhatsApp Image 2021-06-15 at 19.13.53.jpeg
הבקשה הנפוצה ביותר- חזה במראה טבעי

נשים רבות חוששות מקבלת מראה "מנותח" מדי ולא טבעי (כמו חצי כדור המודבק על בית החזה). הגישה הנכונה מבחינת ד"ר וייס היא לדייק ולהתאים את הניתוח לפרופורציות של המטופלת יחד עם התחשבות ברצונות האישיים שלה.

 

למטופלות אשר מעוניינות בחזה טבעי, מקפיד ד"ר וייס לבחור את סוג השתל המתאים ביותר למבנם גופם האישי  ולדייק את מיקום הנחת השתל בחזה וזאת על מנת להגיע לתוצאה הכי נכונה, טבעית ורצויה.

תהליך ההחלמה, החזרה לשגרה והתוצאות

תהליך ההחלמה מניתוחי הגדלת חזה נמשכות כשבועיים.  במהלכם, ד״ר וייס וצוות המרפאה מלווה את המטופלת באופן אישי, מייעץ להן וזמין לכל שאלה. לרב, לאחר כ-7-10 ימים, ניתן לחזור לשגרה מתונה ולאחר כחודש, ניתן לחזור לפעילות ספורטיבית מלאה. חשוב לציין כי הצורה הסופית של החזה מתייצבת לאחר כחצי שנה מיום הניתוח.

סוג השתלים

כיום, קיימים בשוק העולמי סוגים רבים של שתלי סיליקון. השתלים בהם ד"ר וייס משתמש, נחשבים ל"דור החדש" של שתלי הסיליקון והם המובילים ביותר בעולם -שתלים איכותיים המאפשרים מראה טבעי יותר אשר זזים עם השדיים בצורה רכה וטבעית יותר ומפחיתים בצורה משמעותית את הסיכונים אשר עשויים להיווצר עם השנים.

MOTIVA-Health-275.jpg
 

ניתוחים משולבים

ניתן לשלב ניתוח הגדלת חזה יחד עם ניתוח פלסטי נוסף- כמו ניתוחי אף, ניתוחי הצמדת אוזניים, ניתוחי מתיחת בטן וכו'. היתרון המשמעותי בשילוב של שני אזורי ניתוח- תקופת ההחלמה של שני הניתוחים מצטמצמת לפרק זמן אחד, בו שני האזורים מחלימים במקביל.

המלצה 1.jpg
המלצה2.jpg
1.jpg